jZ5zOahzis_big.jpeg logo nck - Kopia.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg wesola zabawa (1).jpeg

ZRÓBMY TO NA KOLOROWO - DZIAŁAMY ONLINE

Kończymy już tę zimę!   Zaczynamy cykl "ZRÓBMY TO NA KOLOROWO"
Postaramy się by kredkami, farbami, włóczkami, wstążkami, a nawet serwetkami wprowadzić trochę koloru w nasze mieszkania, rzeczy codziennego użytku i w nasze głowy

• PAPUGA Z BUTELKI

Zajęcia Online  Papuga z butelki.jpeg   Taką oto inspirację przygotowała dla Was pani Gosia z Filii GOK w Nakle.

Data publikacji: 28-05-2020 09:00

Warto go uczcić czymś słodkim, podanym do popołudniowej herbatki czy kawy!

Data publikacji: 26-05-2020 09:44
  • MUSUJĄCE KULE DO KĄPIELI

Zajęcia Online Kule do kąpieli str 1.jpeg  Idealne na prezent z okazji Dnia Mamy!
    Filia GOK w Raszowej

Data publikacji: 25-05-2020 09:31
  • KOLOROWANKA - ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI

Kolorowanka Zakładka do książki.jpeg  Jesteśmy na półmetku Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek! Przygotowaliśmy dla Was kolorowankę ale w trochę innej formie - przybrała ona postać zakładki do książek.
    Po zakładki zapraszamy do holu GOK

Data publikacji: 19-05-2020 12:21
  • ZAPROŚ MAJĘ DO SIEBIE! - KOLOROWANKA

Kolorowanka Zaproś Maję do siebie - Okos Agnieszka.jpeg  Dla najmłodszych mamy przygotowaną kolorowankę gdzie można dorysować elementy Waszego poidełka. Dzięki temu rysunek będzie jedyny w swoim rodzaju. :)

Data publikacji: 15-05-2020 09:40
  • KAPLICZKA W MIEDZIANEJ - KOLOROWANKA

Kolorowanka Kapliczka w Miedzianej - Okos Agnieszka.jpeg Czas na nową kolorowankę :) Tym razem we wzór opolski wkomponowała się kapliczka w Miedzianej!

Data publikacji: 13-05-2020 11:03
  • BARWNA OWIJKA DO SŁUCHAWEK

Kolorowe słuchawki.jpeg  Dziś proponujemy Wam wprowadzenie nieco koloru w rzeczy codziennego użytku. Potrzebne są nam słuchawki bądź ładowarka do telefonu i zaczynamy!

Data publikacji: 07-05-2020 14:49
  • PANI WIOSNA - KOLOROWANKA

Kolorowanka Dziewczyna - Okos Agnieszka.jpeg  Kolejna z kolorowanek ze wzorem opolskim
    Gotowa do pobrania i drukowania

Data publikacji: 07-05-2020 14:47
  • KOLOROWANKA - MANDALA

Mandala 1 - Kolorowanka Okos A.jpeg  Kochani, oto Mandala we wzór opolski!
    Pamiętacie jakie kolory tworzą opolski wzór kwiatowy? Czerwony, pomarańczowy, żółty, granatowy, niebieski, fioletowy, biały, zielony i czarny kontur.

Data publikacji: 07-05-2020 14:44
  • 8 MAJA - DZIEŃ BIBLIOTEKARZA I BIBLIOTEK

Dzień bibliotekarza.jpeg  Czy wiecie, że...
    Pierwsze informacje o zawodzie bibliotekarza pochodzą jeszcze z czasów starożytnych. Święto zainicjowane zostało natomiast przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich - obchodzone jest każdego roku w dniu 8 maja.

Mamy dla Was kolorowankę-wyzwanie.  Jako, że 8 maja to już jutro - dziś publikujemy grafikę do pobrania.

Data publikacji: 07-05-2020 09:59