jZ5zOahzis_big.jpeg logo lhois.jpeg logo nck - Kopia.jpeg Tańce Kosorowice - Kopia.jpeg Tańce Przywory - Kopia.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg Złotokap- październik 2020 - Kopia.jpeg

ZRÓBMY TO NA KOLOROWO - DZIAŁAMY ONLINE

Kończymy już tę zimę!   Zaczynamy cykl "ZRÓBMY TO NA KOLOROWO" 
Postaramy się by kredkami, farbami, włóczkami, wstążkami, a nawet serwetkami wprowadzić trochę koloru w nasze mieszkania, rzeczy codziennego użytku i w nasze głowy 
 

 • DRZEWKO SZCZĘŚCIA

  Drzewko szczęścia 1.jpeg  Panią Alicję, z Filii GOK w Walidrogach, pewnie kojarzycie z niesamowitymi zdolnościami krawieckimi. ❤ Uwierzcie, że pani Ala ma nie jeden talent i głowę pełną pomysłów.

  Data publikacji: 31-07-2020 11:44
 • WODZENIE NIEDŹWIEDZIA - KOLOROWANKA

  Kolorowanka - Wodzenie Niedźwiedzia.jpeg  Czy wiecie, że... nasz raszowski "Niedźwiedź" przyczynił się do wpisanie zwyczaju "Wodzenia Niedźwiedzia" na Krajową Listę Dziedzictwa Kulturowego?

  Data publikacji: 24-07-2020 10:16
 • POMYSŁ NA KREATYWNE RODZINNE POPOŁUDNIE - WIOSKA INDIAŃSKA

  Wioska indiańska Koniec.jpeg  Nasze zdolne animatorki Agnieszka z Filii GOK w Kosorowicach i Kasia z Gminny Ośrodek Kultury filia w Miedzianej podsuwają nam dzisiaj pomysł na rodzinne popołudnie w wiosce Indiańskiej.

  Data publikacji: 23-07-2020 12:41
 • LAWENDOWE ZAWIESZKI

  Lawendowe zawieszki.jpeg  Za każdym razem gdy przychodzimy do pracy i mijamy Tarninowy Zakątek, dochodzi do nas kojący zapach lawendy.
  Pani Gabrysia z Gminny Ośrodek Kultury filia w Raszowej dzieli się z Wami pomysłem jak ten przemiły zapach przenieść na dłużej do naszych domów.

  Data publikacji: 15-07-2020 13:23
 • NIEDŹWIADEK

  Zajęcia Online - Niedźwiadek Nakło.jpeg  Przygotowany przez panią Małgorzatę, z Filii GOK w Nakle, niedźwiadek zachwyci nie jednego malucha!

  Data publikacji: 13-07-2020 09:16
 • TĘŻNIA W TARNOWIE OPOLSKIM - KOLOROWANKA

  Kolorowanka - Tężnia Tarnów Opolski Okos Agnieszka.jpeg  Czy wiecie, że tężnia stojąca przy budynku UG w Tarnowie Opolskim to jedna z 12 tężni w całej Polsce?

  Data publikacji: 10-07-2020 11:41
 • PTYSIE

  Ptysie 1 - Przywory.jpeg  Piękna pogoda! Teraz przydałaby się mrożona herbata lub lemoniada arbuzowa z miętą, a do tego coś słodkiego!

  Data publikacji: 06-07-2020 09:11
 • STOPIEŃ WODY NA ODRZE W KĄTACH OPOLSKICH

  śluza Kąty opolskie.jpeg  Zabytki w naszej gminie to nie tylko rzeźby, kapliczki... Jeden z nich jest często odwiedzany przez mieszkańców Kątów Opolskich. Tzw śluza na rzece Odra to zabytek hydrotechniczny.

  Data publikacji: 25-06-2020 08:32
 • POIDEŁKO Z LIŚCIA RABARBARU

  POIDEŁKO Z LIŚCIA RABARBARU 5.jpeg  Pomysłowa pani Kasia z Filii GOK w Miedzianej przygotowała niebanalne poidełko, na upalne dni, dla ptaków i owadów.

  Wydaje się skomplikowane?! A skąd, zobaczcie jak krok po kroku można je zrobić samemu w domu.

  Data publikacji: 19-06-2020 09:49
 • KAPLICZKA ŚW. RITY W PRZYWORACH - KOLOROWANKA

  Kolorowanka Kapliczka św. Rity w Przyworach.jpeg  Figura św. Rity stoi na rozstaju dróg, tak jakby czekała na ludzi, którzy sami przeżywają rozterki szukając, metaforycznie, dobrej drogi w swoim życiu. Miejsce jest bardzo często odwiedzane, świadczą o tym bukiety zawsze świeżych kwiatów, świece oraz intencje i podziękowania wiszące w gablocie przy kapliczce.

  Data publikacji: 16-06-2020 10:02
Newsletter
Kalendarz