Aerobik, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Akademia Malucha, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Akademia Małego Artysty, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Ale Kino Plakat 1 - Kopia.jpeg Ceramika, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg jZ5zOahzis_big.jpeg logo lhois.jpeg logo nck - Kopia.jpeg Raszowa Wrzesień 2020 - Kopia.jpeg RYSUNEK I MALARSTWO 2020 2021 - Kopia.jpeg Tańce Kosorowice - Kopia.jpeg Tańce Przywory - Kopia.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg Warsztaty Aktorskie, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Wrzesień 2020 GOK Kąty Opolskie - Kopia.jpeg Wrzesień 2020 GOK MIEDZIANA - Kopia.jpeg Zajęcia wokalne plakat 2 - Kopia.jpeg

KONKURS "WESOŁA ZABAWKA" - GALERIA NADESŁANYCH PRAC

Witajcie Kochani!
31 maja upłyną termin nasyłania prac konkursowych. Teraz Jury czeka trudne zadanie - do organizatorów wpłynęło dużo ciekawych prac. Wszystkie są kreatywne i niepowtarzalne, zobaczcie sami!

Domek dla króliczka.jpeg

Autorski pomysł Martyny - domek dla króliczka. Domek mieści się w pudełku po cukierkach. Jest łóżeczko, szafa na drobiazgi, kołdra, poduszka i miś dla króliczka.  Wykonanie Martyna, przy pomocy Samuela i mamy.

Domek ze starej trampoliny.jpeg

Domek ze starej trampoliny i kilku odpadów do wyrzucenia. Malwina (10 l.) i Szymon (12 l.)

Kolorowe domki.jpeg

Z odpadowych skrzyneczek po owocach powstały kolorowe domki malowane farbami akrylowymi. Julia, Magda i Ola.

Maskotki- kotki.png

Kotki zrobione z skarpetek, waty, oczka z guzików. Justyna (8 l.)

Mostek na autka.jpeg

Mostek dla Łukasza, żeby mógł jeździć z pufy na pufę.

A przygoda się zaczęła  od porządków w warsztacie i wyciągnięcia starej ręcznej wiertarki i pytania "Co to jest?". Jacek (6 l.)

Piłkarzyki.jpeg

Piłkarzyki - zabawka wykonana jest z małego kartonu, pudełka po lekarstwach, korków, klamerek oraz patyczków do szaszłyków, a piłka ze sreberka. Emilia (8 l.)

Podwórkowy Chińczyk.png

Podwórkowy Chińczyk plansza narysowana kolorowa kredą oczywiście na podwórku. Pionki zrobione z butelek na górę zrobione kolorowe koła by odróżnić przeciwnika. Kostka zrobiona z kartonu kolorów oczka powycinane z kolorowego papieru. Justyna (8 l.)

STADNIA KONI.jpeg

STADNINA KONI

Głównym materiałem wykonania były kartony, ale Malina użyła również: starej szczoteczki do zębów, nakrętek, elementów naturalnych: drewno, słoma, siano, stare kawałki materiałów, resztki tapet, zniszczonych spinek, opakowań po lekach. Malina (6 l.)

Teatrzyk.jpeg

Teatrzyk z kartonu. Kurtyna zrobiona z zasłony. Smok z miotełki do kurzu a kukiełka z waty, skarpet, skrawków materiału, włosy z włóczki. Justyna (8 l.)

Tratwa.png

Tratwa zrobiona z palety, żagiel z prześcieradła i kija od miotły. Justyna (8 l.)

Ubranka dla lalek.jpeg

Babcia szyła maseczki a z resztek materiału ( i nie tylko) wnuczka samodzielnie  zaprojektowała i uszyła własną kolekcję ubrań dla lalek. Michalina (9 l.)

Zwierzątka- stojaki do zrobienia zdjęcia.jpeg

Zwierzątka - stojak do zrobienia zdjęcia. Zosia