jZ5zOahzis_big.jpeg logo lhois.jpeg logo nck - Kopia.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg

,,Przebudowa dachu i stropu nad parterem budynku Filii GOK w Miedzianej”

Plakat dach Miedziana.jpeg

Operacja przyczyni się do zapewnienia  w obiekcie odpowiednich warunków do organizowania i animowania uczestnictwa społeczności wiejskiej w wydarzeniach artystycznych, kulturalnych, rekreacyjnych  i integracyjnych. Kwota dofinasowania  286646, 00 zł.

Zadanie  współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach operacji typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zdjęcie przebudowa dachu Miedziana jasn.jpeg