Ale Cyrk podsumowanie sezonu 2014 2015.jpeg Element M.jpeg Estrada Taneczna.jpeg Galeria prac w GOK.jpeg Estrada Regionalna jZ5zOahzis_big.jpeg Laureaci plebiscytu - Kwiat Tarniny.jpeg Moda ze Śląska - jedyna taka kolekcja.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji - meta.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg Wakacje z Kulturami Świata.jpeg Złota Tarnina laureaci konkursu.jpeg

XX Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych Ozimek - 2015

Uwaga!!!! Estrada Taneczna w Tarnowie Opolskim odbędzie się na Hali Sportowej przy ul. Kopernika 10 a (przy szkole)

W związku z dużą ilością zespołów biorących udział w estradzie  prosimy  o sprawne i punktualne przybycie na teren Hali Sportowej w Tarnowie Opolskim  (ul. Kopernika)   aby nie zaburzać harmonogramu pokazów. Po zakończeniu udziału zespołu w pokazie prosimy o udostępnienie pomieszczeń kolejnym zespołom przygotowującym się do prezentacji i udanie się na widownię oczekując na końcowy werdykt.

Trenerzy zespołów występujących na scenie i oczekujących na wejście powinni znajdować się przy akustyku lub wyznaczyć osobę odpowiedzialną za dostarczenie podkładu muzycznego tuż przed prezentacją. Po zakończonej prezentacji prosimy odebrać swoje nośniki (muzyka na  dwóch nośnikach: płyta CD,  pendrive).

Kolejność prezentacji podczas Estrady Tanecznej w Tarnowie Opolskim  - 28.03.2015

LP.

Godz.

NAZWA ZESPOŁU

KAT. WIEKOWA

KAT. TANECZNA

Tytuł prezentacji

1.

10:00

Euforia Mini

Dziecięca

Inscenizacja taneczna

“Zabawa w chowanego”

2.

10:05

Hałas Mini 1

 

Inscenizacja taneczna

“Deszcz”

3.

10:10

Euforia Mini 1

 

Inscenizacja taneczna

„Mysie psoty”

4.

10:15

Scorpion Dance Team Boom (Opole i Prószków)

 

Inscenizacja taneczna

„Kurnik”

5.

10:20

Mikroelement

 

Inscenizacja taneczna

“Maja i Gucio”

6.

10:25

Hałas Mini 2

 

Inscenizacja taneczna

„Świat lalek”

7

10:30

Diament

 

Etiuda taneczna

„Angry birds”

8.

10:35

Mini Entropia

 

Widowisko taneczna

„Kosmiczna przygoda”

9.

10:40

Hałas Mini 3

 

Disco dance

„Roztańczone ufoludki”

10.

10:45

Euforia

 

Disco dance

„Ogień”

11.

10:50

Hałas Mini 1

 

Disco dance

„Armia”

12.

10:55

Scorpion Dance Team Boom (Prószków)

 

Miniatura taneczna

“Dance tonight”

13.

11:00

Hałas Mini 4

 

Miniatura taneczna

“Pierwszy dzień w szkole”

14.

11.05

Scorpion Dance Team Boom (Opole i Prószków)

 

Miniatura taneczna

„Boom jazz”

15.

11.10

Mini Entropia

 

Hip –hop

“hip hop hooray”

16.

11:15

Mini Impuls

 

Inscenizacja taneczna

“Jaś I Małgosia”

11:20 Obrady jury i ogłoszenie wyników w kategorii wiekowej – dziecięcej

1.

11.40

Entropia

młodzieżowa

Hip hop

„Wiggle”

2.

11.45

Scorpion Dance Team Juniorzy (Opole i Prószków)

 

Disco dance

“Space”

3.

11.50

WTR

 

Hip hop

 

4.

11.55

Elektra

 

Etiuda taneczna

„Poza sobą”

5.

12:00

Euforia 1

 

Inscenizacja taneczna

„Co jest grane”

6.

12:05

Entropia

 

Widowisko taneczna

„Imprezka”

7.

12:10

Scorpion Dance Team Juniorzy (Opole i Prószków)

 

Miniatura taneczna

“The beat”

8.

12.15

Juni Impuls

 

Inscenizacja taneczna

“Przystanek Woodstock”

12.20 Obrady jury i ogłoszenie wyników w kategorii wiekowej – młodzieżowa

1.

12:45

Element

Młodzież starsza

Widowisko taneczne

„Dzikie”

2

12.50

Impuls

 

Inscenizacja taneczna

„Las Vegas”

3.

12:55

Hałas 2

 

Disco dance

„Monster high”

4.

13.00

Scorpion Dance Team Seniorzy (Opole i Prószków

 

Disco dance

“Radioactiv”

5.

13:05

Delta

 

Etiuda taneczna

„Kasyno”

6.

13:10

Zespół Tańca Orientalnego Zafira

 

Etiuda taneczna

“Hula dance”

7.

13:15

Element Reaktywacja

30+

Inscenizacja taneczna

“Na aerobiku”

8.

13:20

Scorpion Dance Team 30+
 (Opole i Prószków

30+

Inscenizacja taneczna

„Rio”

9.

13:25

Element

Młodzież starsza

Etiuda taneczna

„Paris”

10.

13:30

Hałas 2

 

Hip hop

„Hip hop hura”

11.

13:35

Scorpion Dance Team Seniorzy (Opole i Prószków

 

Inscenizacja taneczna

„Brooklin”

12.

13.40

Impuls

 

Hip –hop

„Halloween”

13:34  Obrady jury i ogłoszenie wyników w kategorii wiekowej – młodzież, młodzież starsza i 30+

(Mapka miejscowości).jpeg

mapka 2.jpeg

Newsletter
Kalendarz