Ale Cyrk podsumowanie sezonu 2014 2015.jpeg Element M.jpeg Estrada Taneczna.jpeg Galeria prac w GOK.jpeg Estrada Regionalna jZ5zOahzis_big.jpeg Laureaci plebiscytu - Kwiat Tarniny.jpeg Moda ze Śląska - jedyna taka kolekcja.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji - meta.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg Wakacje z Kulturami Świata.jpeg Złota Tarnina laureaci konkursu.jpeg

FERIE ZIMOWE 2015r.

W czasie ferii zimowych świetlica zadbała o zainteresowania dzieci i młodzieży z Raszowej.  Poprzez dobrą zabawę i różne zajęcia dydaktyczne, dzieci mogły aktywnie spędzić swój wolny czas.

Przez dwa tygodnie zorganizowane zostały warsztaty decupage, kurs gotowania oraz różne gry i zabawy. Również  ferie nie mogło się obyć bez  „Piżama Party Grirlls„. Dziewczyny bawiły się w rytmach swoich ulubionych zespołów oraz uczyły się kroków i układów tanecznych swoich idoli. Nieodzowne „ploteczki’ podczas upiększania w ‘Salonie Piękności’ oraz oglądanie filmów i objadanie się wcześniej przygotowanymi smakołykami. Wszystko działo się pod czujnym okiem opiekunki świetlicy.

Chłopcy w czasie jak ich koleżanki krzątały się w kuchni, rozgrywali mecze tenisa stołowego, niekiedy ze swoimi rodzicami.  Zdjęcia w załączniku.

Były również organizowane wieczory filmowe.

Grupa dziewczyn w sali tanecznej przy świetlicy ćwiczyła swoje układy taneczne, z którymi występują w grupach Marżonetek i na zajęciach wychowania fizycznego.

Ponadto codziennie dzieci, młodzież i dorośli korzystają z Centrum Kształcenia.

 

 

Newsletter
Kalendarz