jZ5zOahzis_big.jpeg logo lhois.jpeg logo nck - Kopia.jpeg Plakat Konkurs plastyczny Wielkanocna Pisanka - Kopia.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg

II KRAJOWY FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ "MINI-DEBIUTY" 2021

Muzeum Polskiej piosenki.png

Muzeum Polskiej Piosenki ogłosiło drugą edycję Krajowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "Mini -Debiuty". Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 30 kwietnia br.

Celem festiwalu jest zachęcenie do stworzenia nowych piosenek dla najmłodszych i ich edukacja.
Konkurs będzie polegał na napisaniu autorskiej, premierowej piosenki, w dowolnym gatunku muzycznym, jej wykonanie oraz ewentualną realizację teledysku.

Prace Konkursowe, formularze zgłoszeniowe oraz oświadczenia rodziców/opiekunów dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika można przesyłać przesyłką pocztową na adres: Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, pl. Kopernika 1, 45-040 Opole z dopiskiem „Mini-Debiuty” lub wiadomością e-mailową na adres e-mailowy: minidebiuty@muzeumpiosenki.pl, w tytule proszę podać nazwę "Mini-Debiuty".

Poniżej, w linku znajdziecie regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia.