"TARNINOWY ZAKĄTEK - ZAGOSPODAROWANIE TERENU WOKÓŁ GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W TARNOWIE OPOLSKIM"

Logotyp.jpeg

W ramach operacji powstało  atrakcyjne  miejsce do  rekreacji i wypoczynku. Organizacja przestrzeni umożliwi wprowadzenie nowych działań i nadała  nowe znaczenie temu miejscu.  Nasadzenie   różnorodnych okazów flory, w tym   krzewów tarniny i ziół, roślin wapieniolubnych, na podłożu kamienia wapiennego, stanowiącego bogactwo naturalne naszych okolic uczyniło je atrakcyjnym i ciekawym.

Powierzchnia zagospodarowanej przestrzeni -2759,3 m2, w tym 2056,3 m2 terenów zielonych.

GOK_Tarnow-OP_tablica160x125.jpeg

Widok "Tarninowego zakątka" przed rozpoczęciem prac.

Postępujące prace budowlane oraz nasadzeniowe.

Efekt finalny operacji mającej na celu uatrakcyjnienia miejsca przeznaczonego do rekreacji i wypoczynku.

Scenariusz lekcji biologii dla kl. I gimnazjum (pliki do pobrania):

PDFScenariusz lekcji biologii dla kl I gimnazjum.pdf

PDF(WYKAZ ROSLIN WAPIENIOLUBNYCH zał. 1).pdf
PDF(WYKAZ ROSLINNOSCI PROJEKTOWANEJ zał. 2).pdf
PDF(Zakatek z ziół znajduje sie z prawej strony budynku zał. 3).pdf

Scenariusz lekcji przyrody dla kl. V:

PDFScenariusz lekcji przyrody dla kl V.pdf
PDFWYKAZ ROSLIN WAPIENIOLUBNYCH kl. V.pdf

Scenariusz zajęć zintegrowanych z zakresu edukacji przyrodniczej i informatycznej dla kl. III:

PDF(zał. nr. 3).pdf

PDF(Karta zał. nr. 1).pdf
PDF(zał. nr. 2).pdf