jZ5zOahzis_big.jpeg logo lhois.jpeg logo nck - Kopia.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg

"W KRĘGU KOBIET"

Logotyp 2021 - Kopia (2).jpeg

Z radością informujemy, że Stowarzyszenie FLOS  zdobyło   dofinansowanie z  Programu „Działaj Lokalnie” Polsko–Amerykańskiej Fundacji Wolności Realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Kraina św.  Anny.  Projekt  „W kręgu Kobiet” rozpocznie się już pod koniec wakacji. Będzie realizowany  w partnerstwie  z Gminnym Ośrodkiem Kultury. Jest on adresowany do kobiet z gminy Tarnów Opolski – szczególnie tych, którym miniony okres szczególnie dał się we znaki. Zaplanowano na początek magiczny dzień w stadninie "Stokrotka", gdzie  uczestniczki spędzą czas na kontakcie z przyrodą. Czekać tam będzie   na nie moc atrakcji i możliwość zupełnego uwolnienia się od stresu. Kolejne będą   zajęcia z ruchu spontanicznego pod wiele mówiącym hasłem „Uwolnij emocje”.  Następne to  warsztaty  „ W świecie zapachów”  -  wytwarzanie kosmetyków naturalnych, poruszanie się w świecie zapachów dla piękna, urody i poprawy nastroju. By zachować giętkość ciała i umysłu należy ćwiczyć – najlepiej jogę. Takie właśnie  zajęcia z jogi zapewniające  trening dla ciała i ducha to przedostatnia propozycja dla pań.  „Dobry plan na początek zmian” czyli umiejętność właściwego gospodarowania czasem pomoże uczestniczkom utrwalić pozytywne zmiany, jakich – dzięki udziałowi w projekcie mogą dokonać w życiu codziennym.

           Prosimy śledzić portale społecznościowe, wypatrywać plakatów i ulotek. Zapraszamy panie!

Partner – Gminny Ośrodek Kultury

Patronat medialny: Tygodnik Ziemi Opolskiej , Tarnów Opolski News

Wsparcie finansowe: ZW LHOIST S.A

 • W KRĘGU KOBIET - KOREKTA

  Logotyp 2021 - Kopia (2).jpeg  W związku z tym, że zarówno na ulotkę jak i plakat wkradł się błąd. "Magiczny dzień w stajni" zaplanowany został na sobotnie przedpołudnie dnia 4 i 11 września (soboty) 

  Dla przypomnienia poniżej terminy poszczególnych spotkań

  1. "Magiczny dzień w stajni" 4.09 (sobota) i 11.09 (sobota)

  2. "Uwolnij emocje" taniec spontaniczny 6.09 (poniedziałek) i 11.10 (poniedziałek)

  3. "w świecie zapachów" 20.09 (poniedziałek) i 06.10 (środa)

  4. Joga 24.08 (wtorek) i 15.09 (środa)

  5. Dobry plan na początek zmian 29.09 (środa) i 20.10 (środa)

  Zapraszamy do kontaktu, bo z radością obserwujemy, że lista uczestniczek szybko się zapełnia, a ilość miejsc jest ograniczona.

  Data publikacji: 21-07-2021 11:02
 • W KRĘGU KOBIET - ZAPISY NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA

  W KRĘGU KOBIET str.1.jpeg  W imieniu Stowarzyszenia "Flos", ogłaszamy nabór na bezpłatne zajęcia w ramach projektu pt. "W Kręgu Kobiet" dofinansowanego ze środków Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenia Kraina św. Anny. 

  Data publikacji: 19-07-2021 13:18
Newsletter
Kalendarz