SZTUKA CO POSZŁA W LAS

Grupa nieformalna z Tarnowa Opolskiego ogłasza rekrutacje do projektu „SZTUKA CO POSZŁA W  LAS”.

Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej z   gminy Tarnów Opolski, Podczas niego przeprowadzone zostaną ciekawe działania edukacyjno – artystyczne, podczas których uczestnicy poprzez zabawę, twórczo spędzą czas i nauczą się :

-  obsługi sprzętu fotograficznego i filmowego

- wykorzystania nowego kierunku w sztuce  - Junk Art czyli dzieła ze  śmieci

- wyrażania się przez taniec i pantomimę

Poszerzą swoją wiedzę z zakresu ekologii i lokalnych zasobów przyrodniczych.

Spotkania odbywać się będą w  Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowie Opolskim. Zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 10.00- 14.00 w  okresie od 03.08.2015 do 31.08.2015 roku.

Efektem działań warsztatowych będzie wystawa najciekawszych prac, połączona  z pokazem filmów, która zaplanowana jest na 5 października br.

Grupa inicjatywna : Ewa Loster, Agnieszka Okos, Katarzyna Jafernik

FIO - plakat.jpeg

Film podsumowujący działania warsztatowe w ramach projektu "Sztuka co poszła w las".

Dokumentacja fotograficzna projektu "Sztuka co poszła w las"