sztuka co poszła w las - dzień piąty

loga na strone ok.jpeg

Piątkowe zajęcia rozpoczęły się zabawą na tarnowskim osiedlu. Podczas zabawy buzie są zawsze uśmiechnięte ,a więc doskonałe do sfotografowania. Dowiedzieliśmy się, co to jest portret. Opórcz naszych wizerunków stworzyliśmy nietypowe portrety: drzewa, grzybka oraz słońca, a wszystko to ... na scenie naszego ośrodka kultury. Zdjęcia te wymagały od nas cierpliwości i zgodnej grupowej pracy, co przyda się w przyszłości w każdej sytuacji. Pod koniec zajęc -dużo humoru. Nasze konterfekty urozmaiciliśmy różnymi pozami z użyciem znanej już kombinacji obrazów z projektorem. Gorący weekend przed nami, niech będzie bogaty w inspiracje do zdjęć.

_DSC8980.jpeg
_DSC8985.jpeg