jZ5zOahzis_big.jpeg logo lhois.jpeg logo nck - Kopia.jpeg Plakat Konkurs plastyczny Wielkanocna Pisanka - Kopia.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg

Wydarzenia i aktualności

 • INSPIRACJE ONLINE - KWIATY NA DZIEŃ KOBIET

  Kwiaty na Dzień Kobiet 1.jpeg  Wiosennie witamy marzec! Dziś pani Agnieszka z Filii GOK w Kosorowicach dzieli się z nami krótką instrukcją związaną z nadchodzącym świętem. 

  Data publikacji: 01-03-2021 10:59
 • ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "WIELKANOCNA KARTKA ŚWIĄTECZNA"

  Julia Żędzianowska.jpeg Znamy laureatów! Jury miało twardy orzech do zgryzienia, jednak ze wszystkich nadesłanych prac udało się wyłonić zwycięzcę!

  Data publikacji: 24-02-2021 10:42
 • KONKURS PLASTYCZNY "WIELKANOCNA PISANKA"

  Plakat Konkurs plastyczny Wielkanocna Pisanka.jpeg  Przed nami szczególne Święta Wielkanocne. I choć wiele wskazuje na to, że i w tym roku nie będą wyglądały tak, jak zazwyczaj, to nie znaczy, że mają być smutne. Zachęcamy zatem, by ten czas wykorzystać twórczo i radośnie. Jako że nieodłącznym symbolem wielkanocnego stołu jest jajko - symbolizujące odradzające się życie oraz nadzieję - Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowie Opolskim zaprasza do udziału w konkursie na „Wielkanocną Pisankę” .

  Data publikacji: 23-02-2021 11:50
 • PRZEBUDOWA DACHU I STROPU NAD PARTEREM BUDYNKU W FILII GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W MIEDZIANEJ

  Logo Dach Miedziana.jpeg  W siedzibie  Gminnego Ośrodka Kultury 16 lutego 2021 roku  została podpisana  umowa z wyłonionym  w postepowaniu przetargowym Wykonawcą, na zadanie  „Przebudowa dachu i stropu nad parterem budynku Filii Gminnego Ośrodka Kultury w Miedzianej”.

  Data publikacji: 19-02-2021 11:36
Zobacz wszystkie
Newsletter
Kalendarz