Ale Cyrk podsumowanie sezonu 2014 2015.jpeg Element M.jpeg Estrada Taneczna.jpeg Galeria prac w GOK.jpeg Estrada Regionalna jZ5zOahzis_big.jpeg Laureaci plebiscytu - Kwiat Tarniny.jpeg Moda ze Śląska - jedyna taka kolekcja.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji - meta.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg Wakacje z Kulturami Świata.jpeg Złota Tarnina laureaci konkursu.jpeg

Wydarzenia i aktualności

 • W MOIM DOMU ZDROWO, PACHNĄCO I KOLOROWO - ZAPRASZAMY DO STOŁU

  Zapraszamy do stołu - Kosorowice, plakat.jpeg Zapraszamy serdecznie!

  Data publikacji: 16-11-2017 12:41
 • WARSZTATY TEATRALNE

  Warsztaty teatralne plakat.jpeg  Warsztaty stwarzają doskonałe warunki do osobistego rozwoju, pracy z głosem i ciałem, twórczego współdziałania w grupie. W trakcie zajęć uczestnicy pracują nad warsztatem aktorskim, interpretacją, pozawerbalnym wyrażaniem emocji. 

   

  Data publikacji: 15-11-2017 12:53
 • DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY

  Plakat Maudie - Listopad.jpeg  “Maudie” to wzruszająca opowieść oparta na życiu malarki Maud Lewis, dziś uważanej za jedną z najważniejszych kanadyjskich artystek. Niesamowita historia o romansie pomiędzy samotnikiem (Ethan Hawke), a kruchą, ale pełną energii kobietą (Sally Hawkins), która pragnie niezależności, by móc z wielką pasją malować swoje wyjątkowe obrazy.

  Data publikacji: 15-11-2017 10:19
 • IMIENINY U MARCINA 2017

  1.jpeg  Tradycja spotkała się z nowoczesnością na dorocznych obchodach świętomarcińskich w Tarnowie Opolskim. Obchody rozpoczęły się Mszą Świętą, po której na placu przy straży zgromadzili się mieszkańcy.

  Data publikacji: 13-11-2017 09:46
Zobacz wszystkie
Newsletter
Kalendarz