Aerobik, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Akademia Malucha, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Akademia Małego Artysty, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Ale Kino Plakat 1 - Kopia.jpeg Ceramika, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg jZ5zOahzis_big.jpeg logo lhois.jpeg logo nck - Kopia.jpeg Raszowa Wrzesień 2020 - Kopia.jpeg RYSUNEK I MALARSTWO 2020 2021 - Kopia.jpeg Tańce Kosorowice - Kopia.jpeg Tańce Przywory - Kopia.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg Warsztaty Aktorskie, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Wrzesień 2020 GOK Kąty Opolskie - Kopia.jpeg Wrzesień 2020 GOK MIEDZIANA - Kopia.jpeg Zajęcia wokalne plakat 2 - Kopia.jpeg

SPOTKANIA Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ 2

Wizyta w Publicznym Przedszkolu w Tarnowie Opolskim sprawiła maluchom ogromną farjdę. Dzieci wraz z wolontariuszami odśpiewali "Sto lat" w ojczystych językach Oany, Rachel i Bena. Również każdy z wolontariuszy opowiedział kilka ciekawostek o swoim kraju, Oana włożyła swój pięknie haftowany strój regionalny, a Rachel pokazała ogromną flagę Brazylii. Rozbawione dzieci pod koniec spotkania zajęły się składaniem puzzli - przedstawiały one flagi Rumunii, Filipin i Brazylii.

Z kolei wieczorem gościliśmy w filii Gminnego Osrodka Kultury w Miedzianej. Zarówno wolontariusze jak i dzieci i młodzież zasiedli w kole, każdy opowiedział o sobie i swoich zainteresowaniach.

A jeśli macie ochotę zobaczyć więcej zdjęć z każdego dnia, zajrzyjcie do galerii [klik].