SPOTKANIA Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ 2

Wizyta w Publicznym Przedszkolu w Tarnowie Opolskim sprawiła maluchom ogromną farjdę. Dzieci wraz z wolontariuszami odśpiewali "Sto lat" w ojczystych językach Oany, Rachel i Bena. Również każdy z wolontariuszy opowiedział kilka ciekawostek o swoim kraju, Oana włożyła swój pięknie haftowany strój regionalny, a Rachel pokazała ogromną flagę Brazylii. Rozbawione dzieci pod koniec spotkania zajęły się składaniem puzzli - przedstawiały one flagi Rumunii, Filipin i Brazylii.

Z kolei wieczorem gościliśmy w filii Gminnego Osrodka Kultury w Miedzianej. Zarówno wolontariusze jak i dzieci i młodzież zasiedli w kole, każdy opowiedział o sobie i swoich zainteresowaniach.

A jeśli macie ochotę zobaczyć więcej zdjęć z każdego dnia, zajrzyjcie do galerii [klik].