Aerobik, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Akademia Malucha, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Akademia Małego Artysty, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Ale Kino Plakat 1 - Kopia.jpeg Ceramika, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg jZ5zOahzis_big.jpeg logo lhois.jpeg logo nck - Kopia.jpeg Raszowa Wrzesień 2020 - Kopia.jpeg RYSUNEK I MALARSTWO 2020 2021 - Kopia.jpeg Tańce Kosorowice - Kopia.jpeg Tańce Przywory - Kopia.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg Warsztaty Aktorskie, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Wrzesień 2020 GOK Kąty Opolskie - Kopia.jpeg Wrzesień 2020 GOK MIEDZIANA - Kopia.jpeg Zajęcia wokalne plakat 2 - Kopia.jpeg

SPOTKANIA Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ 9

Publiczne przedszkole w Tarnowie Opolskim
Znów zaczęliśmy wesoło poranek, tym razem z maluchami z przedszkola w Tarnowie Opolskim. Dzieciom najbardziej spodobał się strój przywieziony przez Raquel, choć równie chętnie przymierzali 200-letnią tradycyjną suknię Oany z Rumunii. Maluchy również i w tym oddziale były zaciekawione kulturą odległych państw. By tradycji stało się... Nie mogło się obyć bez wspólnych zabaw i tańców.

GOK w Tarnowie Opolskim

A jeśli macie ochotę zobaczyć więcej zdjęć z każdego dnia, zajrzyjcie do galerii [klik]