SPOTKANIA Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ 9

Publiczne przedszkole w Tarnowie Opolskim
Znów zaczęliśmy wesoło poranek, tym razem z maluchami z przedszkola w Tarnowie Opolskim. Dzieciom najbardziej spodobał się strój przywieziony przez Raquel, choć równie chętnie przymierzali 200-letnią tradycyjną suknię Oany z Rumunii. Maluchy również i w tym oddziale były zaciekawione kulturą odległych państw. By tradycji stało się... Nie mogło się obyć bez wspólnych zabaw i tańców.

GOK w Tarnowie Opolskim

A jeśli macie ochotę zobaczyć więcej zdjęć z każdego dnia, zajrzyjcie do galerii [klik]