SPOTKANIA Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ 10 - OSTATNI

Publiczna Szkoła Podstawowa w Tarnowie Opolskim
Ostatnie spotkanie z wolontariuszami odbyło się z najmłodszymi klasami podstawówki. Podczas trzech godzin lekcyjnych, Ben, Oana i Raquel wyczerpująco przedstawili to co w ich kulturze i krajach najlepsze i warte zobaczenia. Klasa Pani Gizeli sprawiła studentom małą niespodziankę - dzieci włożyły miniaturowe wersje stylizowanych strojów ludowych, po czym całą gromadą udaliśmy się do Izby Tradycji znajdującej się w głównym budynku podstawówki i gimnazjum.

A jeśli macie ochotę zobaczyć więcej zdjęć z każdego dnia, zajrzyjcie do galerii [klik]