24 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W TARNOWIE OPOLSKIM

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy zagrała po raz kolejny w Tarnowie Opolskim. Już od rana można było spotkać na ulicach wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami i nalepkami w kształcie serduszek. Na tym jednak całe przedsięwzięcie się nie kończyło. Publiczne Gimnazjum w Tarnowie Opolskim wraz  Gminnym Ośrodkiem Kultury zorganizowali całą oprawę imprezy jak na prawdziwy sztab przystało.

W sali widowiskowej GOK wystąpili:

- Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Tarnowie Opolskim,

- Zespoły taneczne "Element" i "Hałas",

- Lis Emilka,

- Sebastian Stanik i Julia Grabińska

- Jan Sitek,

- Brand New Cadillacs.

Imprezę poprowadził Wojciech Glensk.

Nierozłacznym elementem WOŚP stało się ŚWIATEŁKO DO NIEBA, z boiska Skalnik tuż przy Ośrodku Kultury zobaczyć było można niezwykły spektakl pirotechniczny. Sztuczne ognie zachwyciły zarówno tych najmłodszych jak i najstarszych. :)

Dużym powodzeniem cieszyła się minikawiarenka powstała w holu GOK, domowe wypieki rodziców oraz samych gimnazjalistów cieszyły podniebienia wszystkich, którzy chcieli wesprzeć akcję WOŚP.

Podczas 24 finału WOŚP zebrano kwotę 6 693,17 zł i 2 €.