jZ5zOahzis_big.jpeg logo lhois.jpeg logo nck - Kopia.jpeg Plakat Konkurs plastyczny Wielkanocna Pisanka - Kopia.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg

• INSPIRACJE ONLINE - KWIATY NA DZIEŃ KOBIET

Kwiaty na Dzień Kobiet 1.jpeg  Wiosennie witamy marzec! Dziś pani Agnieszka z Filii GOK w Kosorowicach dzieli się z nami krótką instrukcją związaną z nadchodzącym świętem.

Data publikacji: 01-03-2021 10:59
  • ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "WIELKANOCNA KARTKA ŚWIĄTECZNA"

Julia Żędzianowska.jpeg Znamy laureatów! Jury miało twardy orzech do zgryzienia, jednak ze wszystkich nadesłanych prac udało się wyłonić zwycięzcę!

Data publikacji: 24-02-2021 10:42
  • KONKURS PLASTYCZNY "WIELKANOCNA PISANKA"

Plakat Konkurs plastyczny Wielkanocna Pisanka.jpeg  Przed nami szczególne Święta Wielkanocne. I choć wiele wskazuje na to, że i w tym roku nie będą wyglądały tak, jak zazwyczaj, to nie znaczy, że mają być smutne. Zachęcamy zatem, by ten czas wykorzystać twórczo i radośnie. Jako że nieodłącznym symbolem wielkanocnego stołu jest jajko - symbolizujące odradzające się życie oraz nadzieję - Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowie Opolskim zaprasza do udziału w konkursie na „Wielkanocną Pisankę” .

Data publikacji: 23-02-2021 11:50
  • PRZEBUDOWA DACHU I STROPU NAD PARTEREM BUDYNKU W FILII GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W MIEDZIANEJ

Logo Dach Miedziana.jpeg  W siedzibie  Gminnego Ośrodka Kultury 16 lutego 2021 roku  została podpisana  umowa z wyłonionym  w postepowaniu przetargowym Wykonawcą, na zadanie  „Przebudowa dachu i stropu nad parterem budynku Filii Gminnego Ośrodka Kultury w Miedzianej”.

Data publikacji: 19-02-2021 11:36
  • OTWARTY KONKURS ZDOBIENIA JAJ WIELKANOCNYCH "KROSZONKI 2021"

nowy2_001.jpeg  STRZELECKI OŚRODEK KULTURY POD HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA STRZELEC OPOLSKICH ZAPRASZA DO UDZIAŁU OTWARTYM KONKURSIE ZDOBIENIA JAJ WIELKANOCNYCH ,,KROSZONKI 2021”.

Data publikacji: 19-02-2021 10:21
  • Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2021

Logo Dom Kultury +.jpeg  Z przyjemnością informujemy, że Gminny Ośrodek Kultury w  Tarnowie Opolskim  znalazł się w gronie beneficjentów programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2021.  W ramach naboru  wyłoniono 50 instytucji  kultury z terenu kraju, które zostały ocenione najlepiej. Wśród nich  nasz projekt „Kultura – wspólna sprawa” znalazł się w pierwszej 20 na 232 złożone wnioski.

Data publikacji: 16-02-2021 11:46
  • II KRAJOWY FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ "MINI-DEBIUTY" 2021

Muzeum Polskiej piosenki.png  Muzeum Polskiej Piosenki ogłosiło drugą edycję Krajowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "Mini -Debiuty". Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 30 kwietnia br.

Data publikacji: 02-02-2021 11:40

Data publikacji: 30-12-2020 17:13
  • OGŁOSZENIE

W związku z nowym Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie COVID – 19 działaność Gminnego Ośrodka Kultury oraz świetlic  zostaje zawieszona do odwołania.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 774644781 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej

Data publikacji: 02-12-2020 10:43
  • OCHRONA I PROMOCJA ZDROWIA, PROFILAKTYKA ZDROWOTNA I BEZPIECZEŃSTWA, DZIAŁANIA ZWIĄZANA Z PANDEMIĄ COVID-19

DSC_0864.jpeg  Zarząd Fundacji GÓRAŻDŻE – Aktywni w Regionie w ramach „Programu przyznawania środków finansowych/ dotacji w ramach przeciwdziałania i walki z pandemią COVID - 19” przyznał Gminnemu Ośrodkowi Kultury dotację na projekt „Ochrona i promocja zdrowia, profilaktyka zdrowotna i bezpieczeństwa, działania związane z pandemią COVID- 19”.

Data publikacji: 16-11-2020 13:19