Bal Karnawałowy 2020.jpeg jZ5zOahzis_big.jpeg Karnawał śąski - banner - Kopia.png kino styczeń.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg

FERIE ZIMOWE Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ DRUGI

Dzień drugi,

Tarnów Opolski
Dzisiejszy dzień upłynął wszystkim kreatywnie i twórczo. Przy okazji przedstawienia samego siebie na kartce papieru, dzieci szlifowały język angielski. Również podczas zabaw ruchowych musiały się posługiwać zwrotami w obcym języku, ponieważ wolontariusze mieli do zaproponowania serię gier, w które bawą się najmłodsi w ich ojczyznach.

Kąty Opolskie
Wieczór w filii GOK w Kątach Opolskich upłynął pod znakiem gier i zabaw. Alex nauczył uczestników zajęć typowych gier, w które bawił się jako chłopiec. Jak widać na załaczonych zdjęciach - było mnóstwo śmiechu ale też skupienia ponieważ wszystkie gry wymagły nie tylko zręczności ale też bacznego obserwowania współzawodników.
Sporym zainteresowaniem cieszyła się też chińska kaligrafia, oraz różnice wynikające z kultury i religii mieszkańca Hong Kongu.

Więcej zdjęć w naszej galerii.