Ale Cyrk podsumowanie sezonu 2014 2015.jpeg Element M.jpeg Estrada Taneczna.jpeg Galeria prac w GOK.jpeg Estrada Regionalna jZ5zOahzis_big.jpeg Laureaci plebiscytu - Kwiat Tarniny.jpeg Moda ze Śląska - jedyna taka kolekcja.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji - meta.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg Wakacje z Kulturami Świata.jpeg Złota Tarnina laureaci konkursu.jpeg

FERIE ZIMOWE Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ TRZECI

Dzień trzeci

Tarnów Opolski

Endorfiny powstałe podczas dzisiejszych zajęć z pewnością starczą dzieciom i wolontariuszom do końca tygodnia. Dzieki trenerom, czas spędzony na hali sportowej, był zagospodarowany do ostatniej minuty. PanowieTomek i Pan Michał przygotowali dla dzieci wodę mineralną i pyszne pączki. Serdecznie dziękujemy!

DSC_0489.jpeg
DSC_0516.jpeg
DSC_0589.jpeg

Kosorowice

Tuż przed Tłustym Czwartkiem dzieci uczęszczające na zajęcia do filii GOK w Kosorowicach wykonały pyszne oponki. Wolontariusze Alex i Bianka mieli okazję skosztować przysmaków ostatkowych by później opowiedzieć o tym jak wygląda karnawał w ich ojczyznach: Chinach i Brazylii. Okazuje się, że mamy wiele wspólnego - huczne fajerwerki, tańce do białego rana i kolorowe, błyszczące przebrania.

DSC_0611.jpeg
DSC_0613.jpeg
DSC_0648.jpeg
 

Więcej zdjęć w naszej galerii.
 

 

Newsletter
Kalendarz