FERIE ZIMOWE Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ TRZECI

Dzień trzeci

Tarnów Opolski

Endorfiny powstałe podczas dzisiejszych zajęć z pewnością starczą dzieciom i wolontariuszom do końca tygodnia. Dzieki trenerom, czas spędzony na hali sportowej, był zagospodarowany do ostatniej minuty. PanowieTomek i Pan Michał przygotowali dla dzieci wodę mineralną i pyszne pączki. Serdecznie dziękujemy!

Kosorowice

Tuż przed Tłustym Czwartkiem dzieci uczęszczające na zajęcia do filii GOK w Kosorowicach wykonały pyszne oponki. Wolontariusze Alex i Bianka mieli okazję skosztować przysmaków ostatkowych by później opowiedzieć o tym jak wygląda karnawał w ich ojczyznach: Chinach i Brazylii. Okazuje się, że mamy wiele wspólnego - huczne fajerwerki, tańce do białego rana i kolorowe, błyszczące przebrania.

Więcej zdjęć w naszej galerii.