FERIE ZIMOWE Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ SZÓSTY

Tarnów Opolski

How are you? Od tego pytania zaczyna się każdy dzień, po czym nawiązuje się ciekawa dyskusja w języku angielskim. Zaś po wysiłku umysłowym, każdemu należy się chwila relaksu. Dziś pod znakiem kolorowych zwierzątek, do których wykorzystano oprócz farb, klejów i innych "ozdabiaczy"; rolki po ręcznikach papierowych! U nas nic się nie marnuje!

W tym samym czasie inna grupa dzieci uczestniczyła w wyjątkowym spektaklu wystawianym na deskach Tatru Lalki i Aktora w Opolu.

DSCN0127.jpeg
DSCN0132.jpeg
DSCN0136.jpeg

Nakło

Ostatkowe słodkości, za sprawą Banki i Shikii i dzieciaków, zagościły na stlołach filii GOK w Nakle. Apetyczne oponki zniknęły z talerzy szybciej niż się na nich pojawiły.

Więcej zdjęć w naszej galerii.