FERIE ZIMOWE Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ ÓSMY

Hala Sportowa
Zajęcia sportowe cieszą się ogromnym powodzeniem. Dzieci uczą się zdrowej rywalizacji poprzez zabawne konkurencje zręcznościowe ale zanim one nastąpiły każdy mógł poprowadzić rozgrzewkę - ważny element przed rozpoczęciem zabaw sportowych.
Na zakończenie rywalizacji, każdy otrzymał medal, a Panowie Tomek i Michał przygotowali dla całej grupy złoty Puchar. Również wolontariusze otrzymali puchar za zaangażowanie i pomoc podczas zajęć.

Więcej zdjęć w naszej galerii.