FERIE ZIMOWE Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ DZIESIĄTY

Tarnów Opolski
Wszystko co dobre, szybko się kończy...
Ostatni dzień był nie mniej wesoły, choć na twarzach dzieci i wolontariuszy można było dostrzec wyraźny grymas, charakterystyczny dla takich chwil jak pożegnanie. Wspólne zabawy, wciąż niekończące się pytania ale też wspólne oglądanie prezentacji, filmów i zdjęć z dalekich zakątków świata - tak wyglądał ostatni dzień ferii zimowych.

Walidrogi

Zajęcia w świetlicy GOK w Walidrogach spędziliśmy pod znakiem niemalże gradu pytań. Urocze maluchy wypytywały swoich gości o dosłownie wszystko, nawet o to jak lata się samolotem! Oprócz przygotowywania drobnych upominków na Walentynki, każdy z uczestników zajęć, otrzymał na pamiątkę wykaligrafowane swoje imię w języku chińskim i rosyjskim.

DSCN0138.jpeg
DSCN0140.jpeg
DSCN0144.jpeg
DSCN0145.jpeg
DSCN0151.jpeg

Więcej zdjęć w naszej galerii.