WAKACJE Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ 1

Pierwszy dzień "wakacji" już tradycyjnie rozpoczęliśmy od ustalenia zasad, spisaniu regulaminu który każde dziecko własnoręcznie podpisało. W tym tygodniu gościmy trójkę wolontariuszy: Azada z Rosji, Wanię z Serbi i Nicole z Sri Lanki. Nasi goście od razu zaskarbili sobie względy dzieciaków podczas wspólnych zabaw chustą Klanzy. Podczas przerwy w zabawach, każdy z uczestników wakacji przygotował swój "paszport" z oryginalnym zdjęciem. Pod koniec dnia dziewczynki wykonały bransoletki z wstążek, a chłopcy pochłonięci majsterkowaniem konstruowali latawce.
Więcej zdjęć w galerii [klik].