WAKACJE Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ 2

Sportowy wtorek na Hali Sportowej w Tarnowie Opololskim. Dzięki Panu Kamilowi, który przygotował niezliczoną ilość gier i zabaw, nasi podopieczni nie mogli narzekać na nudę! Także było coś dla ciała, a po prowrocie do Ośrodka Kultury było coś dla ducha. Wolontariuszka ze Sri Lanki przygotowała prezentację, w której dzieci mogły podziwiać przepiękne krajobrazy jej ojczyzny. Wrażenie na najmłodszych zrobiły również egzotyczne zwierzęta mieszkające na wyspach i w oceanie. Dzieci do paszportu wkleiły własnoręcznie pokolorowaną flagę Sri Lanki oraz opisały (lub narysowały) to co najbardziej zachwyciło ich w kraju Nicole.

Więcej zdjęć w galerii [klik].