WAKACJE Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ 4

Dzisiejszego dnia uczestnicy Lata z Kulturami Świata poznali nieco bliżej Azata. Wolontariusz opowiedział o swojej ojczyźnie, o kulturze, budownictwie, przyrodzie Rosji. Zainteresowanie wzbudziły parady i marsze organizowane podczas świąt. Po projekcji krótkich filmów i prezentacji, dzieci z zapałem zabrały się za uzupełnianie swoich "paszportów". Oprócz rosyjskiej flagi i krótkiej charakterystyki państwa, w książeczce zamieszczone zostały mini rozmówki rosyjsko-angielsko-polskie. Oprócz kilku zabaw ruchowych, dzieci zaangażowaniem zabrały się za prace modelarskie, których efektem są barwne rakiety!

Więcej zdjęć w galerii [klik].