WAKACJE Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ 8

Dziś "blade twarze" miały szansę przenieść się na Dziki Zachód. Dzieci pod czujnym okiem Wodza i mieszkańca wioski Hocioka "polowały" na bizona, sporo emocji wzbudziło strzelanie z łuku oraz survival wyznaczony ścieżką sprawnościową. Każdy kto choć przez chwilę marzył by zostać Indianinem teraz mógł te marzenia zrealizować. Oprócz ćwiczeń sprawnościowych, mieszkańcy wioski wprowadzili naszych podopiecznych w świat rytuałów, rękodzieła, zwyczajów i kultury Indian.

Więcej zdjęć w galerii [klik].