WAKACJE Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ 9

Dziś dzień Tajlandzki! Bardzo ciekawa prezentacja Five z Bankoku sprawiła, że dzieci otwierały oczy ze zdumienia w jak pięknym miejscu mieszka ich nowa koleżanka. Tajlandia zachwyciła nie tylko pięknymi widokami, barwnymi strojami i oryginalną muzyką. Wrażenie zrobiła opowieść Five, że w każdym posiłku znajduje się ryż, który można przygotowywać na tysiące sposobów. Cały dzień przeplatany był zabawami ruchowymi i plastycznymi. Jutro ciąg dalszy...

Więcej zdjęć w galerii [klik].