WAKACJE Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ 1, II TURNUS

Nowy tydzień, nowe wyzwania, nowi wolontariusze!
Drugi turnus Wakacji z Kulturami Świata rozpoczęliśmy od wspólnego przygotowania regulaminu. Dzieci zawrały w nim takie punkty jak: informowanie osób dorołych o wyjściu z pomieszczenia; wzajemne pomaganie sobie czy dbanie o swoje i innych bezbieczeństwo czyli nie bieganie, nie popychanie się czy nie zeskakiwanie ze sceny. Kompletny regulami został podpisany przez każdego uczestnika osobiście. :) Dzieci obiecały przestrzegać zasad, które same ustaliły. Cały dzień spędziliśmy bardzo miło podczas zabaw i gier. Również prezentacja Julii z Ukrainy wzbudziła zainteresowanie, szczególnie krótka animowana historia o tym jak na Ukrainie znalazła się sól.

Więcej zdjęć w galerii [klik].