Ale Cyrk podsumowanie sezonu 2014 2015.jpeg Element M.jpeg Estrada Taneczna.jpeg Galeria prac w GOK.jpeg Estrada Regionalna jZ5zOahzis_big.jpeg Laureaci plebiscytu - Kwiat Tarniny.jpeg Moda ze Śląska - jedyna taka kolekcja.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji - meta.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg Wakacje z Kulturami Świata.jpeg Złota Tarnina laureaci konkursu.jpeg

Aerobik

Poniedziałek

19-20  PILATES + zdr. Kręgosłup

20-21 FIT JUMP + atak na brzuch

 

Wtorek

19-20 FIT BALL + zdr. Kręgosłup

20-21 Aerobik Dance

 

Środa

19-20 TRX Taśmy

 

Czwartek

19-20 Zumba

 

Opis zajęć:

PILATES + zdr kręgosłup - To zespół ćwiczeń mających na celu zwiększenie świadomości własnego ciała,  jest odpowiedni dla każdego, niezależnie od wieku czy stanu zaawansowania sprawności fizycznej,   sprawdza się w przypadku osób z bólami stawów i kręgosłupa, wadliwą postawą, nadwagą ograniczającą aktywność,  jest bezpieczny dla kobiet w ciąży czy dla tych, którzy długo nie ćwiczyli, wysmukla sylwetkę i “wyciąga” ciało, dając ćwiczącym giętkość, naturalną grację i sprawność, niweluje bóle kręgosłupa i stawów, stanowi bezpieczną formę rehabilitacji po kontuzjach i pomaga zapobiegać im w przyszłości, rozciąga, uelastycznia i zwiększa siłę mięśni bez nadmiernego ich rozbudowania, działa w szczególności na mięśnie brzucha, dolnej części pleców, bioder i pośladków, ale także rozluźnia ramiona, kark i górną część pleców. Jest to bardzo bezpieczny trening polecany również osobom, dla których inne formy gimnastyki są wykluczone.

FIT JUMP + atak na brzuch – zajęcia z wykorzystaniem trampoliny -  trening na trampolinie zmusza mięśnie do szybkich, cyklicznych skurczów. FIT Jump to trening, który daje niesamowite efekty i dużo zabawy. Jest formą bardzo intensywną. Trening na trampolinach powoduje rozwój koordynacji ruchowej i równowagi. Działa korzystnie na cały układ mięśniowy, harmonijnie rozwijając każdą część naszego ciała. Co ważne, bez zbędnego nadwyrężania stawów ! Z trampolin mogą korzystać także i te osoby, które cierpią na bóle kolan i bioder w trakcie biegania! + Atak na Brzuch to zestaw ćwiczeń fitness o charakterze kondycyjnym. Pierwsza część treningu, aerobowa skupia się na spalaniu tkanki tłuszczowej, druga część ma na celu spłaszczenie i wyrzeźbienie brzucha.

FIT BAL + zdr kręgosłup - Zajęcia wzmacniające i ujędrniające całe ciało z użyciem dużych gumowych piłek. Celem tych zajęć jest kształtowanie mięśni oraz poprawa równowagi ciała.

POWER STEP + płaski brzuch - Power Step to trening poprawiający wydolność, są to ćwiczenia o wysokiej intensywności, nakierowane na spalanie tkanki tłuszczowej, zwiększenie wytrzymałości organizmu i ujędrnianie dolnych partii mięśniowych ( pośladków, ud i łydek). PS to ciągła praca całego ciała która sprawia, iż spalamy dużo kalorii oraz naszą tkankę tłuszczową. PS to poprawa koordynacji oraz pamięci ruchowej, to zajęcia dla wszystkich lubiących dynamiczne formy aktywności + płaski Brzuch to zestaw ćwiczeń fitness o charakterze kondycyjnym. Pierwsza część treningu, aerobowa skupia się na spalaniu tkanki tłuszczowej, druga część ma na celu spłaszczenie i wyrzeźbienie brzucha.

STEP & SHAPE + stretching - Zajęcia o zmiennej intensywności. Pierwsza część zajęć to proste kroki połączone w krótki, nieskomplikowany układ choreograficzny na stepie, resztę tworzy wzmacnianie poszczególnych partii mięśniowych. W tym celu mogą być używane dodatkowo ciężarki lub gumy + końcowy stretching czyli zestaw ćwiczeń fizycznych polegający na rozciąganiu mięśni celem ich rozciągnięcia i uelastycznienia, a także poprawia ukrwienie układu motorycznego i powoduje jego rozruszanie.

Instruktor: Patrycja Komko

10 zł - bilet jednorazowy,

25 zł - karnet: 3 wejścia/miesiąc,

45 zł - karnet: 6 wejść/miesiąc

  • TRENING W PODWIESZENIU

    DSC_0347.jpeg  Już w tę środę (9 listopada) o godzinie 20.00 w GOK rusza TRENING W PODWIESZENIU! Brzmi tajemniczo?  Wyjaśniamy...

    Data publikacji: 07-11-2016 11:49
Newsletter
Kalendarz