WAKACJE Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ 6, II TURNUS

Podobno nikt nie lubi poniedziałków?! Bzdura, u nas poniedziałek to pierwszy dzień tygodnia pełnego niespodzianek!
Dzieciaki wypoczęte po weekendzie przywitały nowych wolontariuszy: Brunę z Brazylii, Peng z Tajlandii i Erica z Hong Kongu. Dzisiejsza prezezntacja (ponad 2 godzinna!!!) dała popalić wszystkim, od maluchów po tłumaczy i samą wolontariuszkę. Była to jednak wyjątkowa prezentacja ponieważ między ciekawostki, historię czy kolorowe fotki były wplątane filmiki instruktażowe. Każdy, KAŻDY opuszczając salę widowiskobą był ledwo żywy. Z prostej przyczyny: pierwszym zadaniem była nauka tańca capoeira, później nauka popularnej samby tańczonej podczas karnawału. Były też Quizy i inne wyzwaniania za które każdy mógł otrzymać upominek.

Więcej zdjęć w galerii [klik].