WAKACJE Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ 8, II TURNUS

Energia rozpiera! Dzień Tajlandzki. Jak zwykle, podczas prezentacji wolontariusza, dały się słyszeń na sali widowiskowej okrzyki zachwytu, zdumienia, a czasem nawet przerażenia... Bogata kultura Tajlandii zainspirowała uczestników "Wakacji z Kulturami Świata" do stworzenia ciekawych wspisów do "paszportów". Po obiedzie, który przypadł dzieciakom do gustu sądząc po ilości dokładek, Peng - tajlandka - zabrała się do Origami. Dzieci pojęły w mig tajniki składania papierowej kartki, tak by nadać jej kształt zwierzątka.

Więcej zdjęć w galerii [klik].