WAKACJE Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ 10, II TURNUS

Ostatni dzień... Dziś dobiegł końca ostatni turnus "Wakacji z Kulturami Świata". Dzieci w wielkiej tajemnicy w wolnych chwilach przygotowywały laurki nie tylko dla Peng i Eric'a ale też dla Pani Gabrieli, Pani Kasi, Pani Ani i Pana Herberta. Dziś też wykańczaliśmy mapę Tarnowa Op. w 3D. Podczas wczorajszych zajęć, dzieci i wolontariusze wykonali z kartonów swoje domy. Dziś na wielkim arkuszu papieru zarówno chłopcy jak i dziewczyny odwzorowali rozkład ulic miejscowości, w której mieszkają. Kolejnym etapem było prawidłowe usadownienie kartonowego domku przy miejscu zamieszkania. I to wyzwanie nie sprawiło dzieciakom najmniejszego problemu. Pod koniec dnia dzieci wykonywały prace plastyczne, w tym jedno wspólne wielkie dzieło: napis "DZIĘKUJEMY - THANK YOU" który zawisł na kotarze sceny gdzie miało miejsce wzruszające pożegnanie mieszkanki Tajlandii i mieszkańca Hong Kongu...

Więcej zdjęć w galerii [klik].