Aerobik, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Akademia Malucha, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Akademia Małego Artysty, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Ale Kino Plakat 1 - Kopia.jpeg Ceramika, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg jZ5zOahzis_big.jpeg logo lhois.jpeg logo nck - Kopia.jpeg Raszowa Wrzesień 2020 - Kopia.jpeg RYSUNEK I MALARSTWO 2020 2021 - Kopia.jpeg Tańce Kosorowice - Kopia.jpeg Tańce Przywory - Kopia.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg Warsztaty Aktorskie, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Wrzesień 2020 GOK Kąty Opolskie - Kopia.jpeg Wrzesień 2020 GOK MIEDZIANA - Kopia.jpeg Zajęcia wokalne plakat 2 - Kopia.jpeg

WAKACJE Z KULTURAMI ŚWIATA - DZIEŃ 10, II TURNUS

Ostatni dzień... Dziś dobiegł końca ostatni turnus "Wakacji z Kulturami Świata". Dzieci w wielkiej tajemnicy w wolnych chwilach przygotowywały laurki nie tylko dla Peng i Eric'a ale też dla Pani Gabrieli, Pani Kasi, Pani Ani i Pana Herberta. Dziś też wykańczaliśmy mapę Tarnowa Op. w 3D. Podczas wczorajszych zajęć, dzieci i wolontariusze wykonali z kartonów swoje domy. Dziś na wielkim arkuszu papieru zarówno chłopcy jak i dziewczyny odwzorowali rozkład ulic miejscowości, w której mieszkają. Kolejnym etapem było prawidłowe usadownienie kartonowego domku przy miejscu zamieszkania. I to wyzwanie nie sprawiło dzieciakom najmniejszego problemu. Pod koniec dnia dzieci wykonywały prace plastyczne, w tym jedno wspólne wielkie dzieło: napis "DZIĘKUJEMY - THANK YOU" który zawisł na kotarze sceny gdzie miało miejsce wzruszające pożegnanie mieszkanki Tajlandii i mieszkańca Hong Kongu...

Więcej zdjęć w galerii [klik].