Ale Cyrk podsumowanie sezonu 2014 2015.jpeg Element M.jpeg Estrada Taneczna.jpeg Galeria prac w GOK.jpeg Estrada Regionalna jZ5zOahzis_big.jpeg Laureaci plebiscytu - Kwiat Tarniny.jpeg Moda ze Śląska - jedyna taka kolekcja.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji - meta.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg Wakacje z Kulturami Świata.jpeg Złota Tarnina laureaci konkursu.jpeg

Robotyka

Robotyka Czerwiec 2019 FB.jpeg

 

inż. Grzegorz Kolbuch – absolwent Politechniki Opolskiej na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki – kierunek Automatyka i Robotyka. Obecnie zatrudniony jako Specjalista ds. Oprogramowania w firmie Diehl Controls Polska Sp. z o.o. zajmującej się projektowaniem i produkcją elektroniki do AGD. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z Robotyki (od 2011 roku) – głównie z zakresu elektroniki, projektowania 3D i programowania mikrokontrolerów.

inż. Adrian Dobosz – absolwent Politechniki Opolskiej na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki – kierunek Automatyka i Robotyka. Obecnie prowadzący własną działalność gospodarczą zajmującą się obróbką metali na obrabiarkach CNC. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z Robotyki (od 2011 roku) – głównie z zakresu budowy robotów i programowania zestawów LEGO Mindstorms EV3.

Newsletter
Kalendarz