Ale Cyrk podsumowanie sezonu 2014 2015.jpeg Element M.jpeg Estrada Taneczna.jpeg Galeria prac w GOK.jpeg Estrada Regionalna jZ5zOahzis_big.jpeg Laureaci plebiscytu - Kwiat Tarniny.jpeg Moda ze Śląska - jedyna taka kolekcja.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji - meta.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg Wakacje z Kulturami Świata.jpeg Złota Tarnina laureaci konkursu.jpeg

Robotyka

Robotyka listopad 2017.jpeg

Uwaga! Listopadowe zajęcia odbędą się z podziałem na grupy!

I i III grupa godz. 10-12:30 II i IV grupa godz. 12:30-15.00

Daniel Okoń

Mateusz Skipor

Jakub Dyga

Paweł Rajman

Jakub Majka

Paweł Wit

Kewin Okoń

Krystian Rygol

Anna Roczek

Jan Silarski

Jacek Rainert

Agata Roczek

Michał Loster

Paulina Sygulka

Agata Sawicka

Paulina Sitek

Piotr Loster

Łukasz Kochanek

Szymon Stein

Mateusz Sitek

Damian Dohner

Grzegorz kuźnik

Tomasz Odelga

Jakub Blaut

Kacper Wyrębski

 

inż. Grzegorz Kolbuch – absolwent Politechniki Opolskiej na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki – kierunek Automatyka i Robotyka. Obecnie zatrudniony jako Specjalista ds. Oprogramowania w firmie Diehl Controls Polska Sp. z o.o. zajmującej się projektowaniem i produkcją elektroniki do AGD. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z Robotyki (od 2011 roku) – głównie z zakresu elektroniki, projektowania 3D i programowania mikrokontrolerów.

inż. Adrian Dobosz – absolwent Politechniki Opolskiej na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki – kierunek Automatyka i Robotyka. Obecnie prowadzący własną działalność gospodarczą zajmującą się obróbką metali na obrabiarkach CNC. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z Robotyki (od 2011 roku) – głównie z zakresu budowy robotów i programowania zestawów LEGO Mindstorms EV3.

Newsletter
Kalendarz