Ale Cyrk podsumowanie sezonu 2014 2015.jpeg Element M.jpeg Estrada Taneczna.jpeg Galeria prac w GOK.jpeg Estrada Regionalna jZ5zOahzis_big.jpeg Laureaci plebiscytu - Kwiat Tarniny.jpeg Moda ze Śląska - jedyna taka kolekcja.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji - meta.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg Wakacje z Kulturami Świata.jpeg Złota Tarnina laureaci konkursu.jpeg

Warsztaty Teatralne

warsztaty aktorskie, plakat.jpeg

Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowie Opolskim ogłasza nabór do grup teatralnych:

GRUPA MŁODZIEŻOWA  - od 13 roku życia

GRUPA DOROSŁYCH

W programie zajęć: elementarne zadania aktorskie, dykcja, emisja głosu, sceny klasyczne i współczesne, improwizacja. Gwarantujemy BEZSTRESOWĄ ATMOSFERĘ i dużo dobrej zabawy. Na warsztaty zapraszamy każdego - i tych, którzy już występowali na scenie, jak i tych, którym śmiałości do tej pory brakowało. W każdym odkryjemy talent! Przyjdź i spróbuj. Jeśli spodoba Ci się, to zostaniesz.  Jeśli nie – to więcej nie przyjdziesz.

 

Zajęcia prowadzi zawodowy aktor Tomasz Stochniał.

 

02.jpeg

 Instruktor - Tomasz Stochniał. Aktor. Współpracował z teatrami w Krakowie, Radomiu i Warszawie. Zagrał ponad 20 ról w zawodowym teatrze i kilkukrotnie pełnił funkcje asystenta reżysera (m.in. Adama Hanuszkiewicza i Andrzeja Zaorskiego). Ma także na koncie epizody w serialach telewizyjnych i udział w reklamach. Od kilkunastu lat prowadzi warsztaty teatralne z młodzieżą gimnazjalną, licealną i akademicką.

 • WIECZÓR Z TEATREM

  DSC_0034.jpeg  W piątkowy wieczór długiego weekendu na scenie zaprezentowały się działające przy Gminnym Ośrodku Kultury grupy teatralne.

  Data publikacji: 01-07-2019 12:19
 • REJS - CZYLI RADOŚĆ, WOLNOŚĆ I INNE GŁUPOTY

  1-DSC_0039.jpeg  Pod fachowym okiem reżysera i instruktora zajęć teatralnych - pana Tomasza Stochniała - grupa teatralna "TO SIĘ UDA" wystawiła pełen humoru spektakl pt. "Rejs - czyli radość, wolność i inne głupoty".

  Data publikacji: 13-06-2018 09:35
 • SPEKTAKL: KOMEDIA DAMSKO-MĘSKA

  DSC_2138.jpeg Fotorelacja ze spektaklu.

  Data publikacji: 02-12-2015 09:35
Newsletter
Kalendarz