Ale Cyrk podsumowanie sezonu 2014 2015.jpeg Element M.jpeg Estrada Taneczna.jpeg Galeria prac w GOK.jpeg Estrada Regionalna jZ5zOahzis_big.jpeg Laureaci plebiscytu - Kwiat Tarniny.jpeg Moda ze Śląska - jedyna taka kolekcja.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji - meta.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg Wakacje z Kulturami Świata.jpeg Złota Tarnina laureaci konkursu.jpeg

Warsztaty Teatralne

TEATR.jpeg

Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowie Opolskim ogłasza nabór do grup teatralnych:

GRUPA MŁODZIEŻOWA  - od 13 roku życia

GRUPA DOROSŁYCH

W programie zajęć: elementarne zadania aktorskie, dykcja, emisja głosu, sceny klasyczne i współczesne, improwizacja. Gwarantujemy BEZSTRESOWĄ ATMOSFERĘ i dużo dobrej zabawy. Na warsztaty zapraszamy każdego - i tych, którzy już występowali na scenie, jak i tych, którym śmiałości do tej pory brakowało. W każdym odkryjemy talent! Przyjdź i spróbuj. Jeśli spodoba Ci się, to zostaniesz.  Jeśli nie – to więcej nie przyjdziesz.

 

Zajęcia prowadzi zawodowy aktor.

Warsztaty teatralne plakat.jpeg

Warsztaty teatralne dla młodzieży i dorosłych rozpoczną się od października 2017 roku. Obowiązują wcześniejsze zapisy w Gminnym Ośrodku Kultury.

Tomasz-Stochnial.jpeg
Instruktor - Tomasz Stochniał. Aktor. Współpracował z teatrami w Krakowie, Radomiu i Warszawie. Zagrał ponad 20 ról w zawodowym teatrze i kilkukrotnie pełnił funkcje asystenta reżysera (m.in. Adama Hanuszkiewicza i Andrzeja Zaorskiego). Ma także na koncie epizody w serialach telewizyjnych i udział w reklamach. Od kilkunastu lat prowadzi warsztaty teatralne z młodzieżą gimnazjalną, licealną i akademicką.

Newsletter
Kalendarz