Aerobik, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Akademia Malucha, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Akademia Małego Artysty, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Ale Kino Plakat 1 - Kopia.jpeg Ceramika, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg jZ5zOahzis_big.jpeg logo lhois.jpeg logo nck - Kopia.jpeg Raszowa Wrzesień 2020 - Kopia.jpeg RYSUNEK I MALARSTWO 2020 2021 - Kopia.jpeg Tańce Kosorowice - Kopia.jpeg Tańce Przywory - Kopia.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg Warsztaty Aktorskie, plakat 2020 2021 - Kopia.jpeg Wrzesień 2020 GOK Kąty Opolskie - Kopia.jpeg Wrzesień 2020 GOK MIEDZIANA - Kopia.jpeg Zajęcia wokalne plakat 2 - Kopia.jpeg

NAS TO KRĘCI - CZY TO JUŻ NAPRAWDĘ KONIEC?

01_NCK_DK_2016_klr.jpeg

Naprawdę się wkręciliśmy! Możemy już powiedzieć, że inicjatywa „Nas to kręci!”. Utworzenie Dyskusyjnego Klubu Filmowego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowie Opolskim zakończyła się sukcesem. W pełni!  Ostatni z pokazów  jakie zaplanowano w na czas realizacji przez GOK projektu „Kultura lokalna – aktywacja!”, wspófinansowanego  przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu   Domu Kultury Inicjatywy lokalne 2016, miał uroczystą oprawę. Najpierw odbyła się emisja wybranego przez członków klubu filmu, którego fabuła miała wprowadzać do dyskusji na temat relacji międzypokoleniowych. „Kwiat wiśni i czerwona fasola” Noami  Kawase.  Obraz okazał się tak wspaniały, klimatyczny i poruszający, że cała publiczność oglądała go wstrzymując oddech.
Po tej projekcji obejrzano jeszcze krótki film dokumentalny „Łobalanky”  młodej twórczyni Pauliny Piórkowskiej, w poruszanej problematyce korespondujący z zasadniczym tematem spotkania i przesłaniem obejrzanej wcześniej japońskiej produkcji. Spotkanie z reżyserką i dyskusje trwały długo, a uczestnicy  zgodnie doszli do wniosku, że pragną się nadal spotykać  na projekcjach przy kawie.

Więc zapraszamy  na kolejne spotkanie 16 grudnia.