WERNISAŻ PROJEKTU FOTOGRAFIA ŁĄCZY POKOLENIA

01_NCK_DK_2016_klr.jpeg

19.11.2016r. w Domu Parafialnym odbyło się podsumowanie ostatnich spotkań- wernisaż fotografii zgromadzonych podczas trwania projektu pn. "Fotografia łączy pokolenia", którego celem było poza zintegrowaniem różnych pokoleń - zgromadzenie jak największej ilości zdjęć, będących w domowych, często zapomnianych albumach. Tego dnia można było zobaczyć fotografie różnej treści, w formacie A3 - a przy tym dostrzec dużo istotnych i ciekawych detali.
Wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością serdecznie dziękuję! Przede wszystkim ks. prałatowi Gerhardowi Sobocie, ks. dr Krzysztofowi Pagórowi, Wójtowi Gminy Krzysztofowi Mutz oraz Państwu Aleksandrze i Maciejowi Poloczkom, którzy profesjonalnie zeskanowali każdą fotografię wykorzystaną podczas naszych prac. Wszystkim mieszkańcom, którzy bacznie przyglądali się wystawie dziękuję za zainteresowanie, a pozostałym chciałbym przekazać miłą informację - w przyszłym tygodniu będzie można nieodpłatnie uzyskać album - pokłosie projektu - który przedstawiać będzie zbiór najciekawszych zdjęć wraz z krótkimi komentarzami.

Album "Fotografia łączy pokolenia" dostępny jest też w formie elektronicznej.

Pozdrawiam serdecznie
Sołtys