KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W TARNOWIE OPOLSKIM

Zgodnie z tradycją, w drugą niedzielę Adwentu, na placu przy OSP odbył się "Tarnowski Kiermasz Bożonarodzeniowy". Pogoda dopisała, a mroźną aurę rozgrzały występy przedszkolaków, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Najbardziej wyczekiwanym przez dzieci momentem, były odwiedziny Św. Mikołaja, który po wysłuchaniu wierszyków deklamowanych przez najmłodszych - obdarował wszystkich słodkościami.

W "Warsztacie Święteg Mikołaja" na dzieciaki czekały liczne atrakcje przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury. Ceramiczne serduszka, drewniane choinki i pyszne pierniczki cieszyły się ogromnym powodzeniem również wśród starszych.

Jarmark wprowadził wszystkich uczestników w świąteczną atmosferę przygotowań i spędzania czasu z bliskimi...

1-DSC_0279.jpeg
1-DSC_0284.jpeg