Bal Karnawałowy z aukcją charytatywną 2013

Gminny Ośrodek Kultury wraz z Urzędem Gminy w Tarnowie Opolskim zaprosili mieszkańców do uczestniczenia w balu karnawałowym. Oprócz okazji do tańca, biesiadowania przy wspólnym stole i kilku innych zabawowych atrakcji w programie znalazła się aukcja. Do licytacji wyrobów artystycznych i rękodzielniczych, usług i przeróżnych bonusów podarowanych organizatorom i ofiarowanych przez samych organizatorów przystąpiono z zachowaniem wszelkich prawideł – choć nie bez solidnej dozy humoru. Zważywszy na cel aukcji – wspieranie uzdolnionej młodzieży z terenu naszej gminy - licytujący nie szczędzili grosza. Zebrano 2420 złotych. Ponadto – dzięki zaradności i ofiarności pracowników Gminnego Ośrodka Kultury – zdołano ograniczyć koszty własne. Pozwoliło to zdeponować na koncie kwotę 3080 złotych, które zostaną rozdysponowane przez Kapitułę Konkursu "Kwiat Tarniny" i wręczone uczniom lub studentom wyróżniającym się osiągnięciami naukowymi, artystycznymi, sportowymi lub postawą społeczną.
Dary na aukcję przekazali lokalni twórcy i przedsiębiorcy:

- Klaudia Małek
- Agnieszka Okos
- Monika Walczak - Hurtownia Kwiatów "Prestige"
- Hildegara Waleczko - Zakład Fryzjerski
- Paweł Papoń - Akademia Sztuk Walki Kyokushin
- Krzysztof Mutz - Wójt Gminy Tarnów Opolski
- Ewa Loster - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury
- Zygmunt Pietruszka - Kwiaciarnia "Storczyk"
- uczestnicy projektu „Re-Animacja rzemiosła i podopiecznym pracowni ceramicznej Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowie Opolskim

Wszystkim serdecznie dziękujemy!