NIEZŁE ZIÓŁKA - ZIELE JAKICH WIELE - TRZECIE SPOTKANIE

Niezłe Ziółka logotyp.jpeg

Trzecie i ostatnie spotkanie w ramach cyklu "Ziele jakich wiele" upłynęło przedszkolakom pod hasłem zajęć plastycznych. W pierwszej kolejności, maluchy stworzyły wspólny ogromny obraz przedstawiający łąkę, pole oraz las z ziołami. Zabawa była przednia, tym bardziej że kreda smakowała... słodko! Pani Irena tuż przed zajęciami namoczyła ją w roztworze cukru.

W dalszej części zajęć, dzieci stworzyły portrety ziół. Ich prace pojawią się niebawem na wystawie podsumowującej działania projektowe.

1-IMG_1157.jpeg
1-IMG_1160.jpeg