PUDEŁKO Z WYOBRAŹNIĄ - ZAMIEŃ KARTON NA ZABAWKĘ

Wyniki Konkursu „Pudełko z wyobraźnią” - Zamień karton na zabawkę

W kategorii grup przedszkolnych i szkolnych:

1 m-ce

Zespół Szkolno - Przedszkolny Stowarzyszenia  PRO LIBERIS SILESIA z Raszowej za pracę „Toaletka kosmetyczna”,

Przedszkole Publiczne w Kosorowicach za pracę „Zamek”,

Zespoły otrzymują nagrodę rzeczową w postaci wycieczki do Dinoparku w Krasiejowie  (pokrycie kosztów wstępu oraz dojazdu)

2 m-ce

Przedszkolu Publicznemu z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowie Opolskim za pracę „Domek z ogrodem” .

Grupa otrzymuje nagrodę rzeczową w postaci wyjazdu na wybraną bajkę do Kinopleksu w Opolu (bilet wstępu oraz dojazd)

3 m-ce

Klasie V Publicznej Szkole Podstawowej w Nakle za pracę „Stacja Nakło”.

Uczniowie otrzymują nagrodę rzeczową w postaci wyjazdu na wybrany spektakl teatralny do Teatru Lalki i Aktora w Opolu (bilet wstępu oraz dojazd)

Nagrody w tej kategorii zostały ufundowane przez Gminę Tarnów Opolski.

Kategoria rodzice z dziećmi:

1 m-ce

Hania Mazur z rodziną – Raszowa za pracę „Ul”,

Amelia i Wojtuś Lnianym z rodzicami z Nakła za „Samolot”.

Maja i Michalina Warzecha z rodzicami z Kątów Opolskich za „Rodzinny domek”

Rodziny otrzymują nagrodę rzeczową w postaci biletów wstępu  do Dinoparku w Krasiejowie

2 m-ce

Michał  Kurek z rodziną  - Raszowa za „Piłkarzyki”,

Zuzanna  Rańczkowska  z rodziną - Walidrogi  za „Smoka”

Rodziny otrzymują nagrodę rzeczową w postaci  biletów wstępu na wybraną  bajkę do Kinopleksu w Opolu.

3 m-ce

Rodzinie Fortuńskich z Tarnowa Opolskiego za „Koparkę” .

Rodzina otrzymuje nagrodę rzeczową w postaci biletów wstępu na wybrany spektakl Teatru Lalki i Aktora w Opolu.

Nagrody w tej kategorii zostały ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowie Opolskim.

1-IMG_1223.jpeg
1-IMG_1251.jpeg