Projekt modernizacji Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowie Opolskim

"Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego"

logo_mkidn.jpeg

W kwietniu 2012r. Gminny Ośrodek Kultury podpisał umowę z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego na zadanie: Opracowanie dokumentacji technicznej modernizacji Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowie Opolskim w ramach programu: Rozwój infrastruktury kultury, priorytet: Infrastruktura domów kultury.

Wartość zadania to 61.500 złotych.

Grantodawca przyznał Ośrodkowi 52000 złotych.

Projekt posłuży do etapowej modernizacji siedziby Ośrodka Kultury. Podczas jego opracowania wzięto pod uwagę nowoczesne technologie i rozwiązania (klimatyzacja, kino cyfrowe). Zostanie unowocześniona sala widowiskowa, a cały obiekt przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.