OD 2 LATKA DO 100 LATKA, ZRÓB COŚ DLA BABCI I DZIADKA

W sobotnie popołudnie Halę Sportową w Tarnowie Opolskim odwiedziły setki osób . Wszyscy :”Od dwulatka do stulatka” wzięli udział w imprezie, z której dochód przeznaczony został na wsparcie organizacji zajęć usprawniających dla seniorów z naszej gminy. Pełna lista sponsorów – umieszczona przy wejściu na halę – to dwie bite strony komputerowe! Organizatorzy napracowali się bardzo, lecz było warto! Każdemu wchodzącemu na imprezę w zamian za drobny pieniążek przypinano kolorowy kotylion. Na scenie cały czas trwały występy dzieci, młodzieży, dorosłych i… tych najdoroślejszych ! Były piosenki – solowe, zespołowe i chóralne, tańce współczesne i ludowe, teatrzyk, występy karateków… Wszystkich podziwiano i oklaskiwano. Był bigosik dla wzmocnienia, pyszne ciasta i kawa lub herbata na podwieczorek, można było za niewielkie pieniądze kupić niebanalny prezent (walentynki już wkrótce!). Dzieci (za uśmiech) mogły do woli częstować się smacznymi owocami zanurzanymi w czekoladowej fontannie, pomalować buzie, zdobyć zwierzaka – dziwaka w „Balonowym zoo”, zrobić walentynkowe kartki. W kącikach poświęconych zdrowiu uczono podstaw pierwszej pomocy , mierzono poziom cukru we krwi, ciśnienie, edukowano . Przenośna kabina fotograficzna uwieczniała uczestników imprezy. W loterii fantowej każdy los był wygrany, a ponadto wylosowano jeszcze trzy nagrody, z których najcenniejsza była piłka ofiarowana przez Kubę Błaszczykowskiego – z autografem piłkarza.

Wspaniały rodzinny festyn, gdzie nie tylko można się było dobrze bawić, ale – jak zachęcał podtytuł – Zrobić coś dobrego dla babci i dla dziadka.

1.jpeg
10.jpeg