PROGRAM KABARETOWO MUZYCZNY "RENDEZ-VOUS Z HUMOREM"

Świętowanie walentynek rozpoczęło się w Tarnowie Opolskim już w sobotę 10 lutego br. Na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury zgromadziło się liczne grono gości. Bo przecież miłość należy świętować i celebrować zawsze – w każdym czasie i w każdym wieku. Tym razem do wspólnego obchodzenia tego sympatycznego święta zapraszał niezwykły duet : Naira Ayvazyan, śpiewaczka operetkowa i Krzysztof Respondek – aktor, kabareciarz, piosenkarz doskonale czujący się także w ariach i arietach. „Randez – vous z humorem” okazało się doskonałą propozycją na spędzenie sobotniego popołudnia. Oboje występujący nawiązali doskonały kontakt z publicznością, której przedstawiciele zostali wciągnięci do wspólnego z artystami tworzenia doskonałej atmosfery. Zresztą nie było na sali chyba ani jednego widza, który nie dałby się wciągnąć do wspólnej zabawy. Talent estradowy kabareciarza po raz kolejny objawił się nam w całej swej rozciągłości, gdy pan Krzysztof na bieżąco „ogrywał” różne sytuacje. Zresztą pani Naira nie ustępowała mu ani o krok. Półtorej godziny koncertu minęło jak z bicza strzelił i rozbawieni widzowie zgotowali artystom zasłużoną owację. Koncert odbył się pod patronatem Wójta Gminy Tarnów Opolski Krzysztofa Mutza. Wsparcia finansowego udzieliła Gmina Tarnów Opolski.

1-DSC_0015.jpeg
1-DSC_0027.jpeg