SPEKTAKL MUZYCZNO-TANECZNY "SPEŁNIAMY MARZENIA"

Marzenia  - wytańczone, wyśpiewane  czyli podsumowanie sezonu z dedykacją.

Można by zacząć tak: jak co roku, na koniec sezonu edukacyjno – artystycznego w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowie Opolskim odbył się spektakl podsumowujący dokonania podopiecznych ośrodka. Ale to nie byłaby cała prawda. Był to bowiem spektakl niezwykły. A jego niezwyczajność polegała na tym, że przedstawienie nie tylko  służyło zbilansowaniu dokonań, nie tylko był okazją do podziękowania wszystkim zaangażowanym we współtworzenie kultury w gminie i wszystkim wspierającym GOK, jego pracę i podopiecznych, ale miał specjalną dedykację. Twórcy i wykonawcy  występowali dla niezwykłej osoby zachęcając przy tym do złożenia przysłowiowego grosika z przeznaczeniem na spełnienie jej marzenia.  Marzenia niezwykłej dziewczynki.  11- letniej Oliwi obdarzonej wielkim talentem plastycznym, która dzielnie walczy z choroba nowotworową.

Przedstawienie było barwne i ciekawe, występy gorąco oklaskiwane. Każdy z darczyńców otrzymał czerwoną różyczkę – jako potwierdzenie serdecznego gestu. W holu wykonawcy i widzowie długo po zakończeniu występów oblegali czekoladowe fontanny, maszynę do popcornu i „wytwórnię” cukrowej waty.

Zebrano kwotę  1285,70 złotych, które zostaną przekazane na spełnienie marzenia jeszcze jednego dziecka. Oliwko! Życzymy powrotu do zdrowia!