Ale Cyrk podsumowanie sezonu 2014 2015.jpeg Element M.jpeg Estrada Taneczna.jpeg Galeria prac w GOK.jpeg Estrada Regionalna jZ5zOahzis_big.jpeg Laureaci plebiscytu - Kwiat Tarniny.jpeg Moda ze Śląska - jedyna taka kolekcja.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji.jpeg Szlakiem tarnowskich atrakcji - meta.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg Wakacje z Kulturami Świata.jpeg Złota Tarnina laureaci konkursu.jpeg

27 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dzięki Wam i hojności mieszkańców zebraliśmy rekordową kwotę 15398.24 zł. , 177,97 Euro, 2,00 USD.

Dziękuję wszystkim artystom: tym najmłodszym, trochę starszym i całkiem dorosłym z muzycznych i tanecznych zespołów, solistom, opiekunom i obsłudze technicznej.

Na szczególne uznanie zasługują kwestujący, którzy – mimo niesprzyjającej aury świetnie wywiązywali się z dobrowolnie przyjętego na siebie zadania. Zarówno juniorzy jak i seniorzy nie bacząc na deszcz i zimno starali się, aby do puszek z serduszkiem trafiały zarówno drobne, jak i wcale pokaźne datki chętnych do otwarcia serc i portfeli darczyńców. Wspaniały koncert, doskonałe wyniki! Miłość, Radość, Muzyka! Sie ma!

Do zobaczenia za rok! Ewa Loster Szef Sztabu

1.jpeg
10.jpeg
11.jpeg
12.jpeg
14.jpeg
15.jpeg
16.jpeg
17.jpeg
2.jpeg
3.jpeg
4.jpeg
5.jpeg
6.jpeg
7.jpeg
8.jpeg
9.jpeg
 

Newsletter
Kalendarz