jZ5zOahzis_big.jpeg logo lhois.jpeg logo nck - Kopia.jpeg Tygodnik Ziemi Opolskiej - Patronat Medialny.jpeg

FOTOGRAFIA ŁĄCZY POKOLENIA

Ulotka Fotografia Łączy Pokolenia str. 1.jpeg
Ulotka Fotografia Łączy Pokolenia str. 2.jpeg

"Fotografia łączy pokolenia”  Janusza Borowiaka z Kątów Opolskich - pomysł polega na zgromadzeniu fotografii rodzin i przyjaciół z dawnych i współczesnych lat. Twórcy projektu zakładają udokumentowanie ważnych i ciekawych dla miejscowej ludności wydarzeń i obiektów, odkryciu indywidualnych historii.  Przygotowana zostanie wystawa najciekawszych zdjęć. Opatrzone komentarzem i wstępem staną się materiałem do stworzenia katalogu.

 • WERNISAŻ PROJEKTU FOTOGRAFIA ŁĄCZY POKOLENIA

  4.jpeg  19.11.2016r. w Domu Parafialnym odbyło się podsumowanie ostatnich spotkań- wernisaż fotografii zgromadzonych podczas trwania projektu pn. "Fotografia łączy pokolenia", którego celem było poza zintegrowaniem różnych pokoleń - zgromadzenie jak największej ilości zdjęć, będących w domowych, często zapomnianych albumach.

  Data publikacji: 21-11-2016 08:38
 • HISTORIA NA PAPIERZE...

  1.jpeg  Tyle historii na papierze...i co tu wybrać?

  Data publikacji: 25-10-2016 09:11
 • FOTOGRAFIA ŁĄCZY POKOLENIA, WIZYTA U PAŃSTWA DYLA

  1.jpeg  17.10.2016r. w ramach projektu „Fotografia łączy pokolenia” – dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach akcji „Kultura lokalna – aktywacja!” odwiedziliśmy Państwa Otylię i Karola Dyla.

  Data publikacji: 18-10-2016 10:45
 • PIERWSZE SPOTKANIE W RAMACH PROJEKTU FOTOGRAFIA ŁĄCZY POKOLENIA

  1.jpeg  Zebranie miało bardzo miły charakter - bo już na jego wstępie osoby które przyniosły zdjęcia opowiadały o ich zawartości i ciekawej historii nie tylko miejscowości i jej losach, ale również o losach wielu rodzin przed i po wojnie i o zmianach, które powstały na przestrzeni lat, o pokoleniach, które odeszły.

  Data publikacji: 11-10-2016 08:53
Newsletter
Kalendarz